Διαγωνισμός 2017

Βραβεία Α' Κατηγορίας  

 Α'  Βραβεια:                                                                                                                                        Ιωαννίδης Κυριάκος

Αλεξανδράκης Ιωάννης(αργυρό μετάλλιο)

Αρχοντής Τζίμας  Αλέξανδρος-Μάριος (χρυσό μετάλλιο)

Σαχσαμάνογλου  Φαίδων(έπαινος)

Τζελεμπή Ευαγγελία

Τσατσανίδου Ειρήνη

Κολοκυθά Δήμητρα

Ηλιάδης Σταύρος

Αβραμίδου 'Αννα(χρυσό μετάλλιο)

Βαχτανίδου Στυλιανή(χάλκινο μετάλλιο)

Αμπατζίδης Ιωάννης(έπαινος)

Β'Βραβεία:

Μπράβου Μαρία

Βληγουρίδου Δέσποινα

Κασαπίδης Γιώργος

Βλάχος  Θεόφιλος

Τριλυράκη Ναταλία

Τζέκος  Πέτρος

Γ'Βραβεία:                                                                                                                                                                                                                                                                                                        ΚατσαμιράςΓιώργος                                                                                                                                                                                                                                                                                      Σοιλεμεζίδου Βαλεντίνα                                                                                                                                                                                                                                                                                 Ξενοδοχίδου  Αλεξάνδρα                                                                                                                                                                                                                                                                               Ξανθοπούλου  Νικολέτα                                                                                                                                                                                                                                                                              Αρούτα-Ταρσένη  Φορμίων                                                                                                                                                                                                                                                                          Ζηντηρίδης  Παύλος                                                                                                                                                                                                                                                                                       Τεπέ  Ελπίδα


                                                                                                            

Βραβεία Β'κατηγορίας:

Αλεξόπουλος  Ηρακλής-Παναγιώτης (χρυσό μετάλλιο)

Πραβινού  Περσεφόνη-Ελευθερία (αργυρό μετάλλιο)

Ντουμπουρίδης  Μάριος-Ευτύχιος(χάλκινο  μετάλλιο)


Βραβεία Γ' κατηγορίας:

Νικολόπουλος Δημήτρης (έπαινος)

Κωνσταντινίδου Αλεξάνδρα (έπαινος)